Reklama vo výťahoch a bytových priestoroch v Prešove

Reklama vo výťahoch a bytových domoch

Ponúkame Vám umiestnenie Vašej prezentácie na pútačoch umiestnených v kabínach výťahov a spoločných priestoroch bytoviek. Vašu reklamu uvidia tisíce ľudí v Prešove. Reklamné rámy sú nepretržite na očiach potencionálnych zákazníkov, pre ktorých je nevyhnutné každý deň cestovať výťahom. Pre ľudí je cesta výťahom v podstate monotónna záležitosť, keďže svoj čas nevenujú inej činnosti a preto uvítajú každú príležitosť na rozptýlenie. Práve v takom momente neuniknú ich pozorným očiam naše reklamné rámy, ktoré navyše budú vidieť niekoľkokrát denne. Reklamu vo výťahu nie je možné vypnúť, zavrieť ani zahodiť.

V bytových domoch používajú obyvatelia výťah minimálne 4 krát denne:

 • - pri odchode do práce
 • - pri príchode z práce
 • - pri dennom nákupe
 • - pri voľno - časových aktivitách

Našimi reklamnými rámami pokrývame tisíce bytov. Pri priemere 3 osoby na byt je to cca 5000 obyvateľov. Pri 4 cestách výťahom denne to dáva 20 000 vizuálnych kontaktov denne a 600 000 mesačne! Panelové činžiaky nenavštevujú len ich obyvatelia, ale aj opravári, príbuzní, priatelia, známi,...

A práve VAŠA REKLAMA bude tá, ktorú pravidelne uvidia!

Reklama vo výťahu je inovatívna forma prezentácie Vašej spoločnosti zacielená priamo na Vášho zákazníka - nemôže ju vypnúť, zavrieť ani zahodiť!

Výhody Vašej prezentácie:

 • - jeden z najefektívnejších spôsobov reklamy v meste
 • - veľmi dobrá viditeľnosť
 • - neprehliadnuteľná 24 hodín denne
 • - osloví veľký počet ľudí
 • - každodenné pripomenutie
 • - pravidelná výmena obsahu (1x mesačne)
 • - veľmi prijateľná cena
 • - 82% ľudí, cestujúcich vo výťahoch číta inzercie a prekvapivé je, že 60% si ich dokonca pamätá!

Je to jeden z najefektívnejších spôsobov vynaložených finančných prostriedkov na reklamu, za omnoho prijateľnejšiu cenu, oproti iným formám reklamy. Vaša reklama je totiž na očiach NONSTOP. Mimo toho Vás táto forma reklamy vyjde v prepočte na 1 deň menej ako uverejnenie v iných reklamných médiách.

Garantujeme Vašej spoločnosti, že v danom reklamnom klipe nebude umiestnená reklama inej spoločnosti, zaoberajúcej sa rovnakou, alebo podobnou činnosťou.

Ponúkame Vám umiestnenie Vašej prezentácie na pútačoch umiestnených v kabínach výťahov a spoločných priestoroch bytoviek. Reklama vo výťahoch je pravdepodobne najefektívnejšia forma reklamy, pretože ľudia sú vo výťahu "nedobrovoľne chytení" a hľadajú rôzne rozptýlenie.

Ako to vlastne funguje?

Vyberiete si dĺžku na akú chcete inzerovať (najmenej na jeden mesiac), vyberiete si veľkosť požadovanej plochy (klap rám A1 umiestnenie v spoločných priestoroch: 19,43cm x 16,60cm alebo klap rám A2 umiestnenie vo výťahu: 13,60cm x 11,66cm), počet plôch (minimálne 100), kontaktujte nás a my Vám vypracujeme cenovú ponuku.

Koľko stojí tento typ média?

Cena zavisí od rôznych faktorov: veľkosť objednanej plochy z rámu (displeja), obdobie, dohodnutá frekvencia výmeny, a ďalšie faktory, ktoré si s Vami radi prejdeme osobne.

Na ako dlho môžem inzerovať?

Je to na Vás a na spoločnej dohode, minimálna dĺžka inzercie je však jeden mesiac.

Kto mi pripraví grafický podklad?

Grafický podklad Vám vieme podľa Vášho námetu pripraviť bezplatne aj my.

Ako často je možné meniť obsah reklamného priestoru?

Maximálne 1x mesačne.

Kto nesie náklady na tlač reklamy?

Cena tlače reklamnej plochy je v cene prenájmu reklamného priestoru.Obsah tejto podstránky bol pripravený v spolupráci so spoločnosťou ešeš s.r.o. www.reklamavovytahu.euPre bližšie informácie nás môžte kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára.